Uusi Faber tuoteluettelo
Luettelo toimitetaan automaattisen luetteloiden päivitystoiminnon kautta. Jos toiminto ei ole vielä käytössäsi. Ota yhteys tukeemme 03 359 9610
Maahantuojan terveiset
Maailman ensimmäisen liesituulettimen valmistanut (v. 1955) FABER S.p.A. Suomen mallisto on nyt lisätty 2020 Fusion keittiösuunnitteluohjelmaan.
Liesituuletin mallisto pitää sisällään Saareke-, Seinä-, Työtaso-, Integroitava- ja Huippuimuria ohjaavat tuotteet. Lisäksi valikoimassa löytyy myös induktiotasoja joissa tuulettimen ohjaus sekä induktiotasoon integroitu Galileo tuuletin.
Huippuimurimalleihin on saatavana myös Sähköpelti, jolla saadaan tehostettu tuuletus kosteisiin tiloihin (B2/B3 ja X2/X3). Tehostettu imu saadaan sulkemalla sähköpelti jolloin huippuimuri imee kosteista tiloista, pellin avaaminen kohdistaa imun keittiöön.
Lisätietoa tuotteista l&oul;ydät osoitteesta www.masame.fi/faber/faber.html
Osto- ja toimitusehdot saat osoitteesta info@masamer.fi tai puhelinnumerosta 03 – 755 8888.
Terveisin
Masamer Oy
Ville Merimaa
Huomioitavaa uuden luettelon käyttöönotossa
Tarkista, että luettelo on luetteloryhmässäsi.
Luettelossa on käytössä seuraavat käyttönumerot
- 3 – liesitasot
- 33 – liesituulettimet
- 333 – tuulettimien lisävarusteet
Tarkistathan Fusion Sales asetukset.